17:30 / E Martë, 01 Maj 2018

E tradhëtoi gruan, ajo i preu organin gjenital dhe… (Video)

Një grua i është hakmarr burrit të saj në një mënyrë të tmerrshme për tradhëtinë që ai i kishte bërë.

E zemëruar që u tradhëtua, gruaja ia ka prerë bashkëshortit të saj organin gjenital, transmeton Indeksonline.

Ajo e ka lënë atë të shtrirë në shtratë dhe as nuk është munduar ti jap ndihmë.

Kur ambulanca arriti dhoma ishte stërmbushur me gjak, por burri refuzonte të shkonte në spital për të marr trajtimin e duhur.

Ai thoshte se më mirë është të vdes se sa të jetoj me organ gjenital që nuk i funksionon. /Indeksonline/

 

Temat: