13:39 / E Martë, 23 Janar 2018 / indeksADMonline

E tradhton e dashura, “inati” e shtyn në transformim total të tij

Një burrë i ka vënë vetës një  ultimatum për të pasur një trup me muskuj, pasi ai e zbuloi se e dashura e tij po e tradhtonte.

Dëayne O’Connor, 26, nga Derby, humbi shumë peshë dhe po ashtu krijoj një trup me muskuj dhe tani ai ka një trup me formën më të mirë të tij që ka pasur ndonjëherë.

Ai ka thënë për MailOnline: “E gjitha filloi pesë vite më parë, isha i ri në lidhje”, ka thënë ai.

“Unë punoja si instruktorë në një fitnes lokal, gjithashtu kam luajtur basket rregullisht për të mbajtur vetëm time të shëndetshëm dhe për të arritur në këtë pikë”, ka thënë ai.

“Lidhja ime ka zgjatur 4 vite, por si shumica e historive të dashurisë ka përfunduar me thyerje të zemrës”, ka thënë ai.

“Unë zbulova se e dashura ime kishte një aferë kështu që u konfrontova me të dhe i thash që gjithçka kishte përfunduar për ne”.

Kështu pas kësaj unë u përkushtova në vetën time, që të bëj një pamje që çdo femre do i pëlqente./Indeksonline/