10:42 / E Shtunë, 08 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

E uron Bebe Rexhën për nominimin në Grammy, por Rita Ora nuk ka asnjë urim për Dua Lipën

Këngëtaret e njohur shqiptare, Bebe Rexha dhe Dua Lipa na kanë bërë shumë krenar ditën e djeshme duke u nomimuar për çmime “Grammy”.

Por, shumë e kënaqur për nominimin e Bebe Rexhës ka qenë edhe këngëtarja shqiptare, Rita Ora e cila ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” duke e uruan bashkëkombësen e saj.

Një gjë e tillë nuk ka ndodhur më këngëtaren tjetër shqiptare, Dua Lipa.  Për të Rita nuk pati asnjë reagim në rrjetet sociale.

Ndryshe, Dua është nominuar për dy çmime në këtë akademi shumë prestigjioze të muzikës./Indeksonline/