15:49 / E Diele, 25 Shkurt 2018 / indeksADMonline

E vogël sa një gogël, por super-seksi (Foto+16)

U bë e njohur pas pjesëmarrjes së saj në “Big Brother”, por Chloe Khan nuk e ka veten të harrohet.

Ajo tashmë njihet si një “bombë” e Instagramit, e krejt kjo falë linjave që i ka, shkruan Indeksonline.

Chloe, në fakt ka një trup tejet të shkurtër, por përkundër kësaj ajo duket shumë seksi.

Bukuroshja publikon foto shumë të `nxehta` e të cilat marrin me mijëra pëlqime dhe komente./Indeksonline/