11:53 / E Shtunë, 23 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Edhe Alban Mehmeti me bashkëshorten bukuroshe, fotosesion për fundvit (Foto)

Trendit të fotosesioneve për fundvit nuk u ka ikur as këngëtari i famshëm, Alban Mehmeti.

Këto fotografi i ka publikuar në llogarinë e saj në “Instagram”, bashkëshortja e tij Fjolla e cila edhe pak ditë do të bije në jetë fëmijën e dytë të çiftit.

Albani dhe Fjolla duken shumë të lumtur së bashku kurse Fjolla shquhet për bukurinë e saj natyrale. /Indeksonline/