23:39 / E Shtunë, 21 Korrik 2018 / indeksADMonline

Brenda ditëlindjes së djalit të Alban Mehmetit (Foto)

Sot në shtëpinë e Alban Mehmetit ka pasur festë.

Djali i tij i madh, Lurni ka festuar tre vjetorin e lindjes.


Sigurisht kjo ditë nuk ka kaluar pa festë dhe dhurata.

Përmes disa fotografive të postuara nga bashkëshortja e këngëtarit, Fjolla shihet edhe atmosfera plotë dashuri e gëzim.


Ndryshe çifti janë prindër edhe të një djali tjetër më të vogël./Indeksonline/