09:17 / E Enjte, 02 Gusht 2018 / indeksADMonline

Të lindur për njëri-tjetrin, Alban Mehmeti dhe Fjolla po shkëlqejnë (Foto)

Janë një nga çiftet më të komentuara të shoë biz-it shqiptar.


Alban Mehmeti dhe bashkëshortja e tij, Fjolla duken që janë krijuar për njëri-tjetrin.

Ata reflektojnë plot dashuri në fotografinë e fundit, teksa duken elegant dhe të kombinuar.


Ndryshe çifti janë edhe prindër të dy djemve të mrekullueshëm./Indeksonline/