22:18 / E Diele, 27 Maj 2018 / indeksADMonline

Një familje kaq e bukur si kjo e Alban Mehmetit (Foto)

Pavarësisht angazhimeve të shumta, ata çdo herë mundohen të gjejnë kohë edhe për më të dashurit e tyre. Edhe Alban Mehmeti herë pas here përmes imazheve na tregon se është një bashkëshort dhe baba i përkushtuar, shkruan Indeksonline.

Së fundi ai ka publikuar një fotografi me gruan dhe dy djemtë e tij, ku padyshim duken për mrekulli./Indeksonline/

Temat: