10:42 / E Martë, 27 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Edhe Alketa Vejsiu e ndjen të ftohtit, ja si shfaqet (Foto)

Alketa Vejsiu është prezantuesja e njohur shqiptare e cila komentohet shumë për pamjen e saj.

Në imazhet e fundit të publikuara nga vet ajo në llogarinë e saj në “Instagram”, shohim se është mbuluar goxha dhe po mbrohet nga të ftohtit.

Prezantuesja shqiptare, me këto postim u ka uruar ditë të mbarë adhurueseve të saj.

Ndryshe, ajo është shumë e angazhuar kurse shpejt pritet që të vije me projekte të reja./Indeksonline/