21:40 / E Enjte, 16 Gusht 2018

Edhe Anxhelina në pushime, vjen atraktive në bikini (Foto)

Ndonëse jo aktive me projekte muzikore, Anxhelina Hadërgjonaj është më se e pranishme me postime në rrjete sociale.

Së fundmi bukuroshja vjen goxha atraktive në bikini, teksa ka pozuar nga pushimet.


Ndryshe Anxhelina ka vite që jeton dhe vepron në Amerikë, ndërsa vazhdon studimet atje. Por këngëtaren shqiptare shpesh e kemi parë edhe nën shoqërinë e yjeve të njohura hollivudiane./Indeksonline/