11:13 / E Mërkurë, 09 Maj 2018

Edhe cigarja elektrike di të jetë vdekjeprurëse, ja përse! (Video)

Një njeri që nuk donte të konsumonte cigare që dëmtojnë shëndetin, zgjodhi të konsumonte ato elektrike.

Por pavarësisht tentimit që të ruaj shëndetin, ai me cigaren elektrike përfundoi i vdekur, transmeton Indeksonline.

Derisa po punonte afër një pellgu me peshq, punëtori rrëzohet dhe bie në të.

Kontakti i cigares elektrike me ujin e lë atë të vdekur në vend, ndonëse tentoi me gjitha forcat që mos të bie në ujë. /Indeksonline/