09:45 / E Shtunë, 25 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Edhe Jessika Alba bënë pazar për “Black Friday”.. Duket e mrekullueshme me barkun e fryrë (Foto)

Jessika Alba është aktorja e njohur e cila shquhet për talentin dhe pamjen e saj të bukur kurse në korrik të këtij viti bëri të ditur lajmin e shtatzënisë.

Walk it out: Jessica Alba looked to be enjoying her day with family while she shopped in Beverly Hills on Friday afternoon

Ajo ditën që lamë pas e ka shijuar me familjen e saj duke bërë pazar për sic njihet në tërë botën si “E premtja e zezë”, shkruan Indeksonline.

Family! The 36-year-old actress showed off her healthy baby bump as she walked side-by-side with daughter Honor, 9, before receiving a big kiss from husband Cash Warren

Aktorja 36 vjecare u shfaqë me vajzën e saj, Honor dhe bashkëshortin Cash Warren.

Ata duken si familja përfekte kurse edhe me barkun e fryrë të Albas duket se ata kompletohen./Indeksonline/

Crisp: The Dark Angel actress wore a bright white T-shirt as she cradled her growing bump and kept warm in a long denim jacket

Her girls! Her youngest daughter, six-year-old Haven, dressed for the day of shopping in a white T-shirt and funky brown pleated skirt with large golden buttons

Kisses! Husband Cash Warren made sure to show his adoring wife a little affection in one store as he leaned in to plant a big kiss on her lips

Beautiful: Jessica tied back her long chestnut brown hair into a high ponytail with a sweet pink bandana wrapped around her head.

Temat: