09:40 / E Enjte, 08 Mars 2018 / indeksADMonline

Edhe Kim Kardashian ka probleme me peshën! Të pasmet e saj po “shpërthejnë” (Foto)

Ylli, Kim Kardashian duket aq përfekte në çdo paraqitje të saj, transmeton Indeksonline.

Por në imazhet e fundit të kapura nga paparacit, shohim se Kim ka pak probleme me peshën. Këtë më së miri e vërejmë të të pasmet e saj bombastike dhe shumë në formë.

Në këto imazhe ajo shfaqet vetëm me tuta dhe me një bluzë të shkurtë, gati transparente e cila tregonte shumë.

Ndryshe, Kim ka ngjyrosur edhe flokët rozë që e bëjnë edhe më të dallueshme./Indeksonline/