08:26 / E Mërkurë, 25 Nëntor 2020 / C E

Edhe një mbrëmje plotë futboll, sonte tetë ndeshjet e radhës së Ligës së Kampionëve

Sonte zhvillohen tetë ndeshjet e radhës së fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve.

Një nga ndeshjet më interesante pritet të jetë ajo në mes të Interit dhe Real Madridit që zhvillohet nga ora 21:00.

Një ndeshje tjetër me rëndësi është edhe ajo në mes të Liverpoolit dhe Atalantës si dhe në mes të Bayernit dhe Salzburgut.

Këto janë ndeshjet që zhvillohen sonte në kuadër të Ligës së Kampionëve.