19:21 / E Shtunë, 26 Maj 2018 / indeksADMonline

Edhe një muaj do të martohet, Afërdita Dreshaj në kërkim të vellos (Foto)

Modelja dhe këngëtarja shqiptare Afërdita Dreshaj, më 29 qershor do ta kurorëzojë dashurinë me të fejuarin e saj çek Jakub Kindl. Çifti dasmën do ta mbajnë në Miami të Floridës.


Afërdita duket që ende nuk e ka bërë përzgjedhjen e vellos, ndërsa sot ajo ka shikuar disa fustane nusërie. Ajo ka postuar një instastory teksa shihet në një dyqan mes dhjetëra vellove.


Sigurisht që ky vendim do të jetë më të vështirët, pasi që çdo vajzë në ditën e dasmën dëshiron ta ketë vellon e ëndrrave. Se si do të duket ajo në ditën më të rëndësishme të saj e presim me padurim në fund të muajit tjetër./Indeksonline/