13:12 / E Martë, 01 Maj 2018 / indeksADMonline

Edhe Suzana Mushkolaj festë për 1 Maj! Ja ku po qëndron (Foto)

Suzana Mushkolaj është stilistja e njohur e modës, e cila ka fituar shumë famë kohën e fundit.

Ajo këtë herë ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë provokuese dhe seksi veshur me një fustan me lule teksa po pozonte përkrah lumit.

“Lumi Ereniku, Parajsa” kishte shkruar ajo në këto imazhe.

Ndryshe, Suzana është nëna e këngëtares së njohur Argjentina Ramosaj./Indeksonline/