09:09 / E Shtunë, 02 Qershor 2018 / indeksADMonline

Edhe Xhesika në festën e beqarisë së Afërditës, duket seksi! (Foto)

Modelja e njohur Xhesika Berberi nuk ka si të mungoj në festën e beqarisë së mikës së ngushtë, Afërditës.

Në imazhin e fundit të publikuar të Xhesikës e shohim së bashku me Afërditën. Të dyja modelet dukeshin seksi dhe në formë, kurse ajo që bije në sy më shumë është gjatësia e Xhesikës krahasuar me Afërditën.

“Shumë kujtime së bashku, faleminderit që je gjithmonë afër meje kur kam nevojë… jam e bekuar që kam një shoqe të ngushtë si ti… te dua shumë” ka shkruar Xhesika bashkangjitur me këto imazhe./Indeksonline/