17:45 / E Enjte, 03 Maj 2018 / indeksADMonline

Elinel ft. Mc Kresha vijnë me bashkëpunimin ‘Për familje’ (Video)

Dy reperët e talentuar kosovar Elinel dhe Mc Kresha sapo kanë lansuar bashkëpunimin e tyre.

‘Për familje’ mban titullin kënga, e cila tashmë është publikuar në kanalin ‘Youtube’, shkruan Indeksonline.

Tekstin e këngës e kanë bërë të dy reperët, ndërsa muzikën Skizofrenik.

Ndryshe si edhe titulli kjo këngë flet për familjen./Indeksonline/