17:04 / E Enjte, 19 Korrik 2018 / indeksADMonline

Publikohet ‘Gangsta’ nga Elinel ft Dj Dagz & Dj Pm (Video)

Reperi kosovar Elinel sot ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kësaj radhe ai ka vendosur të bashkëpunojë me dyshen e suksesshme Dj Dagz dhe Dj Pm.

Kënga mban titullin ‘Gangsta’ dhe tashmë është lansuar në kanalin ‘Youtube’.

Elinel në këtë projekt paraqitet krejt ndryshe, ndërsa kënga është me ritme verore. Klipi i këngës është realizuar në Prishtinë./Indeksonline/