10:40 / E Shtunë, 03 Mars 2018 / indeksADMonline

Elita Rudi kaq e bukur që në mëngjes (Foto)

Elita Rudi është prezantuesja e njohur shqiptare e cila njihet për pamjen e saj të bukur dhe shumë në formë.

Ajo së fundi ka publikuar disa imazhe në të cilën e shohim shumë të bukur që me mëngjes, transmeton Indeksonline.

E grimuar thjeshtë dhe me shumë shije, Elita shkëlqente.

Ndryshe, ajo pritet shumë shpejt të rikthehet në ekranet televizive./Indeksonline/