15:38 / E Martë, 27 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Elita Rudi publikon fotografinë tjetër me barkun e fryrë, shtatzënia ia ka shtuar hijeshinë

Elita Rudi dhe Gjiko për pak kohë pritet që të bëhen prindër të një bebushi.

Kurse, Elita duket se është mirë edhe me shëndet dhe ditët e shtatzënisë po i kalon mirë.

Së fundi, ajo është shfaqur me fustanin e ngushtë të kombinuar xhaketën ngjyrë kafe dhe gjysmë çizmet e bardha.

Ndryshe, çifti i dhanë fund beqarisë gjatë këtij viti duke organizuar një dasëm madhështore./Indeksonline/