21:06 / E Shtunë, 20 Tetor 2018

Elita Rudi me plot gojë e thërret vjehrrën Nano

Elita Rudi, prezantuesja e cila muaj më parë i dha fund beqarisë, duke kurorëzuar dashurinë me reperin Gjiko, duket që vikendet po i kalon në Pejë, tek familja e saj e re.


Vet bukuroshja ka postuar një instastory, teksa shihet me nënën e Gjikos, ku ka shkruar: Nano!


Ndryshe Elita dhe Gjiko shumë shpejtë do të bëhen edhe prindër të fëmijës së tyre të parë./Indeksonline/