10:17 / E Enjte, 11 Janar 2018 / indeksADMonline

Elita Rudi si “llokum”! Po ekspozon shumë në Maldives (Foto)

Elita Rudi ka disa ditë që po qëndron në Maldive së bashku me të dashurin e saj, Gjikon.

Ajo po publikon vazhdimisht fotografi në të cilat duket e mrekullueshme dhe shumë seksi transmeton Indeksonline.

Së fundi ajo shfaqet me një fustan ngjyrë portokalli dhe po duket shumë në formë.

Ndryshe, reperi Gjiko dhe Elita kanë kohë që janë në lidhje dhe duket se gjërat po shkojnë mirë mes tyre./Indeksonline/

Baajjaveri hendhuneh ?‍♀️

A post shared by Elita Rudi (@elita.rudi) on

Temat: