19:47 / E Enjte, 09 Gusht 2018 / indeksADMonline

Elvana Gjata e lindur për të kënduar dhe fituar!

Elvana Gjata është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe pa dyshim më të suksesshme shqiptare.

Ajo kohëve të fundit ka qenë më së aktive si me koncerte, ashtu edhe projekte muzikore, por pa harruar as albumin ‘3EP’.


Se është aq e lidhur ngushtë më muzikën dhe çdo herë rezulton me sukses e shpreh edhe përmes një statusi.

Këngëtarja ka postuar një fotografi në rrjetet e saj sociale ku ka shkruar: E lindur për të kënduar dhe fituar./Indeksonline/