17:07 / E Martë, 31 Korrik 2018 / indeksADMonline

Elvana Gjata tregon ç’është bukuria pa make-up (Foto)

Elvana Gjata është një nga këngëtaret shqiptare që shquhet për bukurinë natyrale dhe linjat trupore.

Ajo madje në paraqitjet e saj të fundit shfaqet me shumë pak grim, një tendencë kjo e re në botën e të famshmëve.


Por sigurisht të shfaqesh pa make-up ose fare pak, duhet të kesh guxim e mbi të gjitha të kesh bukuri.


Se është e ëmbël dhe natyrale e dëshmon Elvana në këtë fotografi të postuar së fundmi në llogarinë e saj Instagram.


Me një kapele, vetëm me ujë dhe sapun, ajo tregon fytyrën e saj që po ‘shkëlqen’./Indeksonline/