13:48 / E Diele, 24 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Emily Ratajkovski vjen me poza provokative nga plazhi (Foto)

E ka “bombarduar” me postime Instagramin për të promovuar linjën e saj të kostumeve të banjës Divine Inamorata dhe ndjekësit e Emily Ratajkowski i vlerësojnë shumë fotot.

 
 Modelja dhe aktorja e famshme shpërndau foto të tjera të “nxehta” për kënaqësinë e fansave.

26-vjeçarja tregoi të pasmet së bashku me një pamje shumë të bukur plazhi, por pa treguar se ku është shkrepur fotoja.