10:34 / E Premte, 14 Dhjetor 2018

Modelja e njohur sjell fotosesion në bikini, shfaqet mahnitëse

Emily Ratajkowski është një nga modelet më të kërkuara në botë.

Ajo së fundi ka realizuar një fotosesion për revistën e njohur “Vogue Australia”, shkruan Indeksonline.

Emily këtë herë ka realizuar disa imazhe në të cilat është shfaqur tejet atrktive derisa ka realizuar poza vetëm në të brendshme.

Sensuale dhe mjaft seksi ka ardhur edhe në këtë fotosesion modelja 27 vjeçare./Indeksonline/