10:35 / E Mërkurë, 12 Dhjetor 2018

Emily pozon për Vogue, por nga vaska!

Emily Ratajkowski po vazhdon që të qëndroj në qendër të vëmendjes për veprimet e saj, transmeton Indeksonline.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh ku shfaqet nga vaska kurse ky imazh gjendet në ballinën e prestigjiozes Vogue.

Emily përmes këtij postimi ka falënderuar Vogue për mundësinë dhe po ashtu për imazhet./Indeksonline/