16:00 / E Enjte, 29 Nëntor 2018

Emily Ratajkowski ua tregon komplet të pasmet

Është njëra nga modelet që publikon pozat më provokative në rrjetet sociale, e sidomos në “Instagram”.

Ajo është parë së fundi e veshur në bikini, teksa kurrizin ia kishte kthyer kamerës duke treguar të pasmet e saj provokative.

Emily i ka shumë në qejf pozat e tilla dhe nuk i kursen asnjëherë./Indeksonline/

 

Mos i humb