00:41 / E Mërkurë, 22 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Emily Ratajkowski nuk di të ndalet (Foto)

Modelja e famshme, Emily Ratajkowski ka mahnitur të gjithë me pozat e saj më të fundit.

Ajo ka ekspozuar asetet e saj trupore, duke pozuar topless shkruan Daily Star, transmeton Indeksonline.

26 vjeçarja është e njohur me pozat e saj joshëse dhe provokative./Indeksonline/