10:47 / E Diele, 04 Mars 2018 / indeksADMonline

Emily Ratajkowski pozon për herë të parë me bashkëshortin, pas martesës

Emily Ratajkowski ka parakaluar në qilimin e kuq për herë të parë me bashkëshortin!

Modelja dhe aktorja 26-vjeçare është fotografuar për herë të parë në krah të burrit pas martesës me producentin Sebastian Bear-McClard .

Dyshja ka pozuar para fotografëve në vigjiljen e ceremonisë së ndarjes së çmimeve të festivalit “Film Independent Spirit Awards”.

Çifti papritmas gjatë javës së kaluar kishin pohuar se kanë kurorëzuar me martesë lidhjen e tyre disajavore.

Ratajkowski kishte veshur një fustan të shtypur me gjemba të gjunjëzuar, të cilën e ndihmonte me një palë këpucë të zeza dhe në gisht kishte unazën e martesës.

Bear-McClard, i cili mori pjesë në shfaqjen e shpërblimeve në mbështetje të Good Times, filmi i vitit 2017 me Robert Pattinson, që ai prodhoi, kishte veshur me një kostum të zi dhe një këmishë të bardhë, shkruan telegraf.

Ndryshe, dyshen do ta shohim në ekranet e mëdha të kinemave gjatë këtij viti.