08:12 / E Enjte, 12 Prill 2018

Emily Ratajokwski si la asgjA� imagjinatA�s, nA�n pallton e saj mund tA� shohA�sh gjithA�ka (Foto)

Emily shquhet pA�r imazhet provokative nA� rrjetet sociale dhe jo vetA�m, transmeton Indeksonline.

SA� fundi, ajo ka publikuar njA� imazh ku shihet veshur me njA� xhaketA� komplet transparente prej ku mund tA� shohA�sh gjithA�ka.

What a tease! The UCLA drop-out, above in an ultra-sexy Instagram,  added a cheeky caption which teased: 'Sneak peek'

Xhaketa mbante ngjyrA�n e lA�kurA�s kurse Emily e kishte kombinuar me njA� palA� vath tA� mA�dhenj, por qA� vA�mendja e adhurueseve duket se ishte diku tjetA�r.

Sitting pretty: In the Abby Kohn and Marc Silverstein-directed flick, Schumer who plays Renee A?A�A� a woman struggling with body insecurity

Ndryshe, Emily pA�rveA� modelimit, ajo ka filluar edhe karrierA� si aktore e shumA� shpejt pritet tA� hyjA� furishA�m nA� skenA�./Indeksonline/

Sheer wonder! Emily RatajkowskiA�A�proudly flaunted her full front while donning a barely-there vinyl jacket on Instagram Tuesday