16:28 / E Diele, 10 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Emrat e atyre që votuan sot për buxhetin e Kosovës (Dokument)

Në seancën e Kuvendit të Kosovës  sot u arrit të bëhet votimi në lexim të parë i buxhetit për vitin 2018.

Me 62 vota pro, dy kundër dhe asnjë abstenim, u përfunduar seanca për buxhetin, shkruan Indeksonline.

Duhet shtuar që debati për buxhetin ka përfunduar disa ditë më parë, përderisa sot ka përfunduar edhe procedura e votimit në lexim të parë.

Më poshtë të dokumentuara keni të gjitha votat e deputetëve të Kuvendit të Kosovës, për buxhetin e vitit 2018./Indeksonline/