23:58 / E Shtunë, 31 Mars 2018

Emrata ka vendosur t’iu lë pa gjumë, modelja me poza provokuese (Foto)

Ajo ka vendosur ta ‘ndez’ rrjetin social Instagram.

Emrata Ratajkowski nuk ka kursyer ndjekësit e saj, ajo ka postuar disa fotografi tejet të nxehta, teksa shfaqet gjysmë e zhveshur, duke treguar trupin e saj seksi, shkruan Indeksonline.


Ndryshe 26 vjeçare është një nga modelet më të kërkuara dhe më të famshme në botë./Indeksonline/