08:51 / E Enjte, 08 Mars 2018 / indeksADMonline

Emre Can e “tradhton” Juventusin, mund të transferohet në Real Madrid

Emre Can është përfolur se ka një marrëveshje me Juventusin, shkruan indeksonline.

Mirëpo raportimet e fundit nga mediat italiane shkruajnë se turko-gjermani mund të ndryshoj mendim deri në verë.

Sipas këtyre raporteve, Real Madrid ka kthyer sytë nga mesfushori i Liverpoolit dhe mund ta parakaloj Zonjën e Vjetër.

Emre Can është pjesë e Liverpoolit që nga viti 2014 dhe në fund të sezonit është futbollist i lirë. /IndeksOnline/