17:49 / E Enjte, 12 Korrik 2018 / indeksADMonline

Emri interesant me të cilin Besi dhe Xhensila e pagëzuan vajzën

Ditën e sotme, këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj është bërë për herë të parë nënë e një vajze. U mësua se ajo e solli në jetë vogëlushen në një spital privat dhe nënë e bijë gëzojnë shëndet të plotë.

Burime për ‘Iconstyle’ kanë zbuluar emrin e veçantë që Xhensila dhe Besi kanë vendosur për vogëlushen e tyre. Çifti e ka pagëzuar atë me emrin Ajka, që në gjuhën shqipe ka kuptimin e pjesës më të mirë të diçkaje.

Gjithashtu mësohet se vajza erdhi në jetë rreth orës 11:50 të ditës së sotme dhe ishte një lindje çezariane, e planifikuar më herët.