17:45 / E Hënë, 19 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Bes Kallaku nuk po i ndahet muzikës, lanson projektin e ri

Aktori i cili ka simpatinë e të gjithëve për shkak të sensit për humor, Bes Kallaku prej kohë ka filluar të merret edhe me muzikë.

Projekti i tij i fundit i cili erdhi në bashkëpunim me këngëtarin, Dani pati një suksese të madh, ndërsa tani aktori ka lansuar edhe një bashkëpunim, shkruan Indeksonline.

‘Duku Duku’ është kënga më e re e Besit e cila erdhi në bashkëpunim me Kole Oroshin.

Kënga e cila erdhi e vizuelizuar është më tekst të Bes Kallakut dhe Endrit Mumajesit./Indeksonline/

Temat: