12:13 / E Martë, 20 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Xhensila uron Besin për ditëlindje, këto fotografitë si keni parë!

Xhensila dhe Besi janë ndër çiftet më të komentuara shqiptare, sidomos në kohën kur ata të dy u martuan.

Së fundi, Xhensila ka uruar përmes një postimi bashkëshortin e saj, Besin i cili po feston ditëlindjen e tij të 33-të.

Ajo kishte zgjedhur fjalët më të mira për të, madje e kishte lutur që të qëndroj me të dhe të bijën pak më shumë.

Ndryshe, Xhensila ka publikuar shumë fotografi të cilët nuk i kemi parë më herët./Indeksonline/