15:05 / E Martë, 24 Prill 2018 / indeksADMonline

Enca deklaron të hapur sezonin veror, por trupin se ka aspak në formë (Foto)

Enca Haxhia pA�rmes njA� postimi nA� llogarinA� e saj nA� a�?Instagrama�? ka deklaruar tA� hapur sezonin verorA�.

Sigurisht, qA� Enca kA�tA� e ka bA�rA� pA�rmes njA� video ku shihet teksa po shijon ujin dhe diellin sA� bashku me mikA�n e saj.

Aty shohim se ajo po mundohet ta fus ndA�r ujA� SarA�n teksa premton qA� nA�se bA�hen 2000 komebte, do ta a�?mbysa�? prapA� shoqen e saj.

a�?E deklaroj sezonin veror te HAPUR! (Po u ben 2000 komente, do e mbys prap @sarahlohja kte vit ?Y?�) #friendshipgoalsa�? ka shkruar Enca nA� kA�to imazhe.

Ndryshe, edhe pse vera A�shtA� shumA� afA�r trupi i EncA�s nuk duket gati pA�r tu ekspozuar./Indeksonline/

Temat: