19:13 / E Premte, 12 Tetor 2018 / indeksADMonline

Enca dhe Don Phenom lansojnë ‘Kujt po i han’, nuk mungojnë skenat provokative

Enca Haxhia sapo ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga mban titullin ‘Kujt po i han’ dhe vjen në bashkëpunim me Don Phenom.

Si gjithnjë këngëtarja nuk kursen paraqitjen provokative, teksa nxjerrë në pah pjesë trupore./Indeksonline/