17:40 / E Mërkurë, 17 Janar 2018 / indeksADMonline

Enca dukshëm ka mungesë të edukates! (Foto)

Enca Haxhia brenda pak ditësh pritet të lansojë këngën e saj më të re.

Deri atëherë ajo nuk i lë anash paraqitjet e saj në rrjetet sociale- shkruan Indeksonline.

Si gjithnjë ajo provokon dhe tregon mungesë edukate.

“Kur ti je Milka, por ai eshte mesuar me Albeni”, ka shkruar krahas fotografisë, teksa ka ngritur gishtat e mesit lartë …

Enca je shembulli më i keq për të rinjtë! /Indeksonline/