09:04 / E Mërkurë, 15 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Enca nuk përmbahet më, publikon foto me hashash (Foto)

Enca Haxhia është këngëtarja shqiptare që gjithmonë di si të tërheqë publikun dhe të jetë në qendër të vëmendjes në mediat rozë.

Këngëtarja ndodhej në Amsterdamit, qytetin ku konsumimi i hashashit është i lejuar dhe ajo ka vendosur ta shfrytëzoj këtë mundësi.

“Me shokun tim të ri.’’ ka shkruar këngëtarja në fotografinë e postuar në llogarinë e saj në “Instagram”

Ajo edhe njëherë çuditi me pamjen e saj dhe sigurisht që nuk e ka lënë pa e përdorur këtë ‘produkt’.

Ndryshe Enca sot ka bërë të ditur se është larguar nga Amsterdami për një destinacion tjetër./Indeksonline/

Temat: