11:54 / E Hënë, 06 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Eneda Tarifa kalon çdo kufi, poston fotografi nga vaska (Foto)

Eneda Tarifa është këngëtarja e njohur shqiptare dhe për disa kohë edhe prezantuesja e programit humoristik “Portokalli”.

Ajo sot ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën shfaqet brenda në vaskë, shkruan Indeksonline.

Mbuluar me petale trëndafili dhe gjithashtu me një peshqir, Enida as këtë herë nuk lejon që të tregoj shumë prej vetes.

Rikujtojmë që këngëtarja 35 vjeçare ka përfaqësuar Shqipërinë në Eurovizionin e vitit 2016 me këngën “Fairytale”, por që nuk arriti që të zë vendin e merituar./Indeksonline/

Temat: