18:01 / E Mërkurë, 04 Prill 2018 / indeksADMonline

Eni Koci ka një hall, kur e thërrasin në telefon … (Foto)

Eni Koci është shfaqur tejet seksi në foton e fundit që e ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo ka veshur një palë pantollona të ngjitura, të cilat i rrijnë perfekt në linjat e formësuara të trupit, shkruan Indeksonline.

Ndonëse i ka kthyer të pasmet nga kamera, Eni ka dalë me një mbishkrim krejt “funny”.

“Ai momenti kur je duke tentuar të bësh diçka në telefon, por dikush të thërret dhe prishë gjithçka” , ka shkruar ajo./Indeksonline/