21:42 / E Premte, 24 Janar 2020

Erion Veliaj konfirmon koncertin e Malumës në Tiranë

Ylli latin i muzikës, Maluma pritet të mbaj koncert në Shqipëri.

Koncerti i tij mbahet në kuadër të turneut botëror, ndërsa me 3 mars do të jetë prezent në Tiranë, saktësisht në sheshin “Nënë Tereza”.

Datën e koncertit të Malumës e ka konfirmuar edhe kreu i Tiranës, Erion Veliaj, i cili njoftoi se artisti 25 vjeçar do të perfomojë në “Ditën e Verës”.

“E morët vesh? Maluma në Tiranë më 14/3/2020! #DitaVeres  #Tirana100 ”, ka shkruar Veliaj.

Kujtojmë që çmimi i biletës kushton 370 dollarë që iu mundësonin adhuruesve  takim dhe foto këngëtarin./Indeksonline/

Mos i humb