12:18 / E Enjte, 26 Prill 2018 / indeksADMonline

Erjona Sulejmani “përvëluese” pas ndarjes (Foto)

Erjona Sulejmani është ish bashkëshortja e futbollistit të njohur shqiptar, Blerim Xhemaili.

Cifti i njohur i kanë dhënë fund martesës së tyre me një bujë të madhe mediatike, transmeton Indeksonline.

Por duket se Erjona po e shijon jetën edhe më shumë tash, ku në imazhet e publikuara nga vet ajo së fundi e shohim në plazh.

Erjona_Sulejmani_The_Most_Attractive_and_Sexy_Fan_In_Europe_HD_Wallpaper_citiesandteams.blogspot.com

Aty dukej “përvëluese” me bikini të zeza kombinuar me ngjyrën e bardh te pjesa e gjoksit.

Ndryshe, Erjona dhe Blerimi kanë një djalë./Indeksonline/