14:11 / E Martë, 21 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Ermal Mamaqi tall edhe Beatrix Ramosajn, ja çfarë i tha (Foto)

Ermal Mamaqi është  humoristi i njohur shqiptar i cili ka kohë që drejton edhe emisionin e tij ‘Xing me Ermalin.

Beatrix Ramosaj ka bërë një postim në llogarinë e saj në “Instagram” ku ia ka bashkangjitur edhe një shkrim interesant.Image result for ermal mamaqi

“Nuk mund të ulesh me ne” ka shkruar Beatrix.

Image result for ermal mamaqi dhe beatrix ramosaj

Kurse Ermali ia ka bërë një kthim epik dhe shumë qesharak, shkruan Indeksonline.

“Ok. Po iki me i lokal tjeter” tha Ermali.

Ndryshe Ermali dhe Beatrix janë miq shumë të mirë./Indeksonline/

Temat: