Zgjidh gjuhën

Ermali dhe Samanta publikojnë këngën e re “Faj” (Foto)

Ermal Fejzullahu në bashkëpunim me këngëtaren Samanta Karavella kanë publikuar projektin e ri.

“Faj” ishte paralajmëruar nga këngëtaret dhe tashmë është i qasshëm në kanalin “Youtube”.

Projekti është i shoqëruar me videoklip ku të dy këngëtaret po duken shumë mirë, e sidomos Samanta me pamjen e saj goxha provokuese./Indeksonline/

Të fundit nga IndeksOnline