16:51 / E Enjte, 15 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Eva Murati shkëlqen në imazhet e fundit

Është një nga femrat me bukurinë më natyrale dhe unike shqiptare.

Prezantuesja e njohur, Eva Murati ka ardhur tejet këndshme dhe simpatike në imazhet e publikuara së fundi në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Moderatorja është shfaqur me një grim të lehtë dhe si çdo herë dukej mjaft elegant në natën përmbyllëse në festivalin ndërkombëtar të filmit në Tiranë.

Ndryshe, ajo po vazhdon angazhimet në moderimin e emisionit sportiv./Indeksonline/

Temat: