22:56 / E Martë, 02 Janar 2018 / indeksADMonline

Fatos Berisha: Shyqyr që shkoi viti 2017 e mos u ktheftë (Video)

Regjisori i njohur kosovar Fatos Berisha përmes një videoselfie për Indeksonline, ka treguar se si ishte 2017 për të, ndërsa ai ka folur edhe planet për vitin që sapo trokiti.

Berisha gjithashtu ka edhe një urim për të gjithë qytetarët dhe lexuesit e Indeksonline.